Катастрофа у сфері житлово-комунального господарства, з якою стикається столиця, не завершиться із приходом весни. Мешканцям Києва варто вже зараз гуртуватися і брати ініціативу у свої руки, починаючи з утеплення підвалів і горищ у своїх будинках.
Про це у етері каналу "КИЇВ24" заявив український дипломат та політик Володимир Омелян.
Для вирішення проблем необхідні прості й оперативні заходи, такі як термоізоляція верхніх і нижніх поверхів будівель. Звичайно, наявність урядової програми щодо генераторів - це гарна новина, однак її реалізація потребуватиме багато часу і поки залишатиметься питанням перспективи.
"Багато є тих речей, які доведеться нам робити самим. На жаль, урядова вертикаль вона в повному колапсі", - зазначив Володимир Омелян та зауважив, що поточні проблеми залишатимуться актуальними ще тривалий час.
Пенсіонерів взялися розселяти з будинків: що відбувається
Мобілізація у лютому: кого шукатиме ТЦК та хто отримає відстрочку
Дистанційка і скорочений день: як працюватимуть школи і дитсадки при блекауті
Масштабні перевірки в Україні: людям масово повертають гроші за комуналку
Політик також висловив побажання, щоб замість гучних заяв з боку Офісу Президента про допомогу уряду, кияни побачили реальні дії.
"Хотілося б бачити, окрім гучних заяв з боку Офісу Президента, коли вони розповідають, що Уряд допомагає, реальні кроки такої допомоги. Бо просто критикувати — це не допомога. Вказувати на якісь глобальні проблеми — це не допомога. Має бути вирішення тих питань, які є. І, зокрема, хотілося б бачити їх на рівні керівників районів", - наголосив Володимир Омелян.
Раніше портал Знай писав, що в Україні хочуть змінити підхід до призначення пенсій та соцвиплат.
Крім того, ми повідомляли, що не всі магазини потягнуть генератори: на скільки зростуть ціни на продукти.
Також портал інформував, що через відключення світла діти в садках залишаються голодними.