Державний Ощадбанк звернувся до клієнтів із важливим попередженням щодо коштів, накопичених на окремих банківських картках. Йдеться про спеціальні рахунки програми "Національний кешбек", гроші на яких необхідно використати до 30 червня 2026 року, пише "Новости.LIVE".
Як зазначили в банку, на ці картки зараховуються виплати за купівлю товарів українського виробництва. Якщо власники рахунків не встигнуть витратити накопичені кошти до вказаної дати, залишок буде автоматично повернуто до державного бюджету.
У зв'язку з цим клієнтам радять скористатися грошима до кінця червня. Кошти можна спрямувати на оплату комунальних послуг, поштових сервісів, придбання українських товарів, ліків і медичних виробів, книг та іншої друкованої продукції, а також на підтримку ЗСУ через благодійні внески.
В Ощадбанку наголосили, що програма не припиняє своєї роботи. Обмеження стосується лише коштів, які необхідно використати у встановлений термін. Нарахування кешбеку продовжиться у звичному режимі, а контролювати баланс, як і раніше, можна через застосунок "Дія".
Умови участі залишаються незмінними: максимальний розмір нарахувань становить до 3 000 гривень на місяць за купівлю товарів вітчизняного виробництва. Для тих, хто ще не долучився до програми підтримки українських виробників, оформити участь можна через застосунок "Мобільний Ощад".
- Раніше портал Знай повідомляв, клієнти б'ють на сполох: Ощадбанк не повертає депозити.
- Також наш портал інформував, що "Ощадбанк" змінює тарифи з 1 липня: що приготували клієнтам.
- Крім того, ми писали, "Ощадбанк" попередив власників карток: важливі зміни.
