Заступник начальника 4-го центру рекрутингу Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор Швайка в ефірі програми День.LIVE розповів, чому співробітникам територіальних центрів комплектування та служби призову доводиться працювати на масових заходах.

За його словами, сьогодні залучити людей до армії значно складніше, ніж рік тому.

"Рік тому для того, щоб залучити людей, досить було просто поговорити. Зараз же, щоб зібрати таку ж кількість, нам доводиться особисто приходити, агітувати, роздавати інформаційні матеріали, проводити вікторини та заняття з тактичної медицини".

мобілізація в Україні, ТЦК \ скріншот з відео

Швайка додав, що у територіальних центрах зараз служить багато тих, хто мав бойовий досвід на різних ділянках фронту. Завдяки своєму прикладу вони здатні краще переконати інших приєднуватися до Збройних сил.

Популярні новини зараз

"Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії

"Вибухне з дня на день": омбудсмен попередила про серйозний скандал, який назріває у ЗСУ

Штрафи за перевищення швидкості скасовують: водіям відкрили лазівку в законі

Пенсія або зарплата: хто з пенсіонерів має зробити такий вибір

Показати ще

Він наголосив, що мобілізація — це не питання вибору, а борг, до якого необхідно спонукати, і тому ЗСУ використовують усі можливі способи для цього.

ТЦК. Фото: скрін youtube

Також начальника центру рекрутингу запитали, чи не збільшаться ризики після запровадження мобільного формату роботи ТЦК та СП.

Цікаво, які "листівки" давали чоловікам перед тим, як примусово заштовхати в "бусики". Це не для кого не секрет, якими методами користуються ТЦК і навіщо вони відвідують концерти. Один із яскравих прикладів - концерт "Океан Ельзи" минулого року, з якого незаконно відвезли щонайменше 12 осіб у ТЦК.

Нагадаємо, раніше розповіли, чому не всі отримали повістки поштою.
Як повідомляв портал "Знай.ua", ТЦК штрафувати більше не будуть.
Також "Знай.ua" писав, що для ухилістів вигадають нові покарання, а для ТЦК - реформи.