Нещодавно генерал Крістіан Фройдінг, голова ситуаційного центру по Україні в Міноборони Німеччини, заявив, що росія зможе запускати по території України 2 тисячі дронів за раз. Звісно, цей прогноз налякав українців, але чи реальна така загроза?
Своїми думками на цю тему поділився в етері каналу "Київ24" Анатолій Храпчинський, експерт з авіації. За його словами, наразі мова йде не про точний прогноз, а про можливість подібних атак.
"Але безумовно треба врахувати те, що, наприклад, за червень Росія випустила по Україні понад 5,5 тисяч ударних БПЛА і лише за 15 діб липня запустила понад 4 тисячі", - зазначив експерт.
Гороскоп на сьогодні 23 липня: розчарування Тельців, перешкоди Левів та загострення Скорпіонів
Вже наближається до Землі: вчені підозрюють, що це не просто космічний камінь, а зонд від позаземної цивілізації
Перерахунок пенсії: хто має бігти до ПФУ, щоб збільшити виплати
Пенсіонерам доплатять понад 1500 грн: хто отримає одразу дві надбавки
Тобто 2 тисячі дронів за один обстріл - цілком реальна цифра.
Храпчинський зауважує, що більшість місць запуску БПЛА знаходиться в зоні ураження українських далекобійних засобів. То ж при правильному підході та ефективній роботі розвідки Україна має завдавати систематичні удари по тих місцях в рф, де формуються, програмуються або доукомплектовуються ворожі дрони, а також по їхнім пусковим майданчикам.
Також, за словами експерта, Україні треба домовлятись з Німеччиною стосовно надання далекобійного озброєння, яке бю дало змогу якісно бити по території росії.
Раніше портал Знай писав, що росіяни намагаються ізолювати велике українське місто.
Крім того, ми повідомляли, що Кабмін змінив умови для бронювання.
Також портал інформував, що в Україні функціонує багатоешелонована різнопланова система ППО, - Олександр Мусієнко про захист від шахедів.