Уряд прийняв рішення скасувати наказ № 1112, яким регулюється організація дистанційної освіти під час воєнного стану. Спочатку всі вирішили, що це означає скасування дистанційного режиму як такого, але по факту все не так.
Альона Парфьонова, співголова ГО "Батьки SОS", поділилась в етері каналу "Київ24" своїми думками щодо доцільності дистанційної освіти. За її словами, сьогодні українці не знають, яким буде наступний крок нашого ворога. Будуть це дронові атаки чи ракетні обстріли? А всім відомо, що укриття в школах - це в більшості випадків просто підвали, які нездатні захистити дітей під час ракетних ударів.
"Для того щоб виходити в нормальний очний режим, нам потрібен мирний час. Нам не потрібен військовий стан", - зазначила Альона.
Але дистанціонне навчання все одно має залишитись. Цей формат має право на життя, бо він дійсно допомагає багатьом дітям в навчанні. В цьому освітяни переконались ще під час епідемії ковіду. То ж скасовувати дистанційку навіть після закінчення війни не варто.
Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все
Соціальна допомога для 60-річних: хто зможе отримати в серпні
Ваш зоряний час настав: вперше за 84 роки доля готує грандіозний поворот цьому знаку Зодіака
Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини
Нагадаємо що наказ № 1112 обмежував доступ до дистанційної освіти. Тому його скасування має призвести лише до позитивних змін.
Раніше портал Знай писав, що освітянка розповіла, чому навчальний рік в школі має тривати на місяць довше.
Крім того, ми повідомляли, чи можна купити смартфон із "Пакету школяра": в Мінсоцполітики дали пояснення батькам.
Також портал інформував, що батькам варто приготувати гаманці: Кабмін дозволив брати гроші у школах та садочках - що стане платним.