Обговорювалися питання діяльності, фінансування та проблем у роботі цих медичних закладів.
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов відзначив, що якщо у першому кварталі 2020 року фінансування госпіталів ветеранів здійснювалося за цільовою медичною субвенцією, то з квітня вони перетворилися на комунальні некомерційні підприємства і уклали угоди з НСЗУ на три квартали 2020 року на загальну суму 377,065 млн. грн. при мінімальній потребі 648 млн. грн.
Таким чином, госпіталі недоотримають цьогоріч майже 272 млн грн.
Міністерство охорони здоров’я наразі проводить активну роботу, щоб ліквідувати цей дефіцит.
Степанов розповів, що незабаром буде розроблено новий пакет послуг із підтримки закладів для ветеранів. Після затвердження Мінфіном типових планів розвитку госпіталів вони зможуть підписати додаткові пакети послуг для дофінансування за програмою медичних гарантій.
Майже 150 тисяч осіб: в Україні почали рахувати пенсіонерів, які можуть служити у ЗСУ
Головне за 19 липня: нове посилення мобілізації, "сюрприз" від Резерв+, підвищення цін на комуналку та надбавки до пенсій
Важливе нововведення з 1 серпня: стосується всіх, у кого є банківські картки
Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги
Зі сторони Чернівецької області були представники: заступниця директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Світлана Польова, керівник економічного підрозділу ДОЗ Олександр Грегуцак, а також заступники начальника обласного госпіталю ветеранів Катерина Шестакова і Діана Кучерява.
Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА повідомляє, що на сьогодні загальний обсяг недофінансування ОКНП «Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни» складає 6,9 млн. грн.
Раніше портал «Знай.uа» писав про те Вибори мера у Чернівцях - Продан розповів, хто може сісти в крісло Каспрука
Також раніше портал «Знай.uа» писав, що Садовий закатає в асфальт мільйон перед виборами
Також портал «Знай.uа» писав, що Тернопіль і Луцьк повстали проти карантину, жодної логіки: "Поки "велюрові" ресторани працюють..."